Březen 2009

Slunce svítí, já si létám, já se vznáším! : ]

31. března 2009 v 20:20 | N i C k y |  Můj deníček
Ahoj bobani!! Já jsem dnes nějak ve velmi dobré náladě! A proč taky né dneska výjmečně náádherné počasí skorem jako v létě! Ráno jsem šla už konečně pro Verunku k zastávce! Sice jsem jí jaksi nestihla, ale už mi přišla kočka :D No tak jsem byla maximálně happy.! První hodina no matika jo už se do toho celkem dostávám ale stále to moc nechápu no se časem zpráví, hlavně to musí bejt do tý doby neš začnem nějakou tu prověrku psát! Ve fyzice jsme psali na nečisto. A nejlepší bylo když jsme šly ty holky co byly nemocný k němu do kabinetu tak nám ukazoval jak to funguje s kladkostrojem a všechno mu to tam pomadalo ty kladky a tak a my z něj uplně mega výtlem no tak jako taky se smál ale uplnej trapas!! :D Ale prdel jak sviňa!! Angličtina no celkem nuda..Dějepis to samý, čeština taktéž! Němčina no ale jako jo něco málo jsme začali brát v 10. Venku potom z holkama jako prostě supééér!! Krásný počasí odhalený néé jako mě bylo vedro a byla jsem šťastná jak se krásně udělalo. Tak jsme fotily sebe ale jako krásný fotky. Taky jsme si jako párkrát potáhly v lese no cigarety no!! No ale bylo to prostě faaajn! Hlavně VEru přepadovku musíme udělat jo brouku?? Tak jo já mizim čau!!
N i C k y

30.1. po dlouhé době ve škole...Tak sakra já to stejně vyhodim xD

30. března 2009 v 22:46 | N i C k y |  Můj deníček
Ahoj tak teďka píšu už celkem pozdě večer. No teď jsem uplně vyspalá. Nějak kolem osmé hodiny jsem jaksi podřimovala, bolela mě chvílema hlava a nějak se mě unavou klížily oči. Tak jsem si šla lehnout. Pak se probudím ve 22:00 a vplné panice šílým, že nejsem v pyžamu a že nejsem osprchovaná...Já si totiž myslela že už jsou 2 hodiny ráno. A pak s oddychem jsem šla do sprchy..
No jinak už jsem teda byla v tý škole, tak jsem si řekla, že musim přece napsat! O přírodopisu jsme začali brát Biotu celkem jako nuda...Čeština no jo ach ty vedlejší věty...Matiko jo teď tam je něco jako uroky a zvětšení ceny na procenta, no nějak se to budu muset doučit! Dějepis opakování no neumim to! :] Ale tak co se dá čekat když jsem tam nebyla že? Sexuální výchova jo to bylo jak se vyvíjí plod v břichu:D! Jo dobrý celkem tahle hodina mě poněkud rychle utekla! No ale jako oběd to byl fakt hnus, nějaká hrachová kaše či co s mase. Tak ja nakuchařku: "jo a málo" a pak na kuchařka: "takhle stačí?" A já na ní: "jooo stejně to vyhodim!!" No já jsem jak ze sebe tak z holek, které fakt neodolaly mé hlášce tak se mě tlemily a já samozřejmě s nimy. Tak možná že jsem si dala alespoŇ 2 lžíce polívky a tim to haslo! No pak jsem šla ven místo odpoledka jsme čekaly s dOomi na K... No tak jsme si šly něco koupit a tak no. Jo a bycha na to! MY se přestěhujem do Ameriky tam řeknem že jsme sestry a budeme jim zpívat! Jako to je náš plán do budoucna bacha na nás! :] Hlavně ten barák dOomi to prostě musíme mít! No tak jak jsme si to naplánovaly šly jsme pro K. no a já pak konečně domů. NO volání po skypu se nedalo vynechat....No a pak už se ě chtělo spáát, spáát no a teď jsem tu. U svého počítače nevnímajíc okolí jen se soustředíc na psaní...Chjo asi budu spisovatelkou. No to se pozná až trochu íc dospěji. No ale to už jsme poněkud mimo mísu! TAk dobrou, mějte se, jdu zase ulehnout!
N i C k y

Fingers breakdance : ]

30. března 2009 v 17:41 | N i C k y |  Můj deníček
Tak tohle video je fakt mrtěě!!
Tohle fingers breakdance fakt žerůů! Hustě to jako umí ten kdo je tam no! :] Hlavně ty botičky ty jsou jako fakt cool. Takový mít doopravdy :D LOL To je ale fakt hrubýý toto! :D

N i C k y

Psí premiérka njn... :]

29. března 2009 v 21:29 | N i C k y |  Můj deníček
Dobrej den přeju. Tak jak se daří?..mě celkem fajn. Už se nemůžu vymlouvat na nemoc, konečně už jsemv richtiku! Jo možná sem tam to občasné zakašlání či trochu rýma, ale vše už je na ústupu, což je velice dobře. Dnes ráno jsem vstala v 11hodin...To je snad poprví co jsem kdy takhle vstala. Hned jsem si však vzpomněla, že se vlastně posunul čas. Chjo že budu krátčejc spát to mě moc netěší teda! No koho by taky... Ani už jsem nesnídala a s kručícím břichem jsem čekala když už konečně bude ten oběd hotov. Odpoledne jsem toho jaksi moc nezažila. Taťka se vrátil se Slovinska takže jen polehával na gauči a sem tam dřímal, čili s nim jsem nic nedělo, respektive jsem s nim nikam nešla. Heh.. přivezl mi slovinskou šálu che :] a taky slovinskou čokoládu no...ale tu už z nám i z dovolené v už zmiňovaném Slovinsku. Šla jsem aspoň chvilinku na zahradu s mým psem Lilly...venku mě to ještě víc napovídalo jak nesnášim tohle roční období. Nemám ráda to všude hnusící se bahno či nekonešný dešť...Achjo. Dneska se počasí fakt nevydařilo, pořád pršelo, ještě že jsem na nějakou připitomělou koledu nešla! Kolem čtvrt na 5 jsme vyrazili ke kadeřnici, respektive psí kadeřnici. Vezli jsme tam našeho hafika Lillynku! No už to prostě chtělo sic je ještě malý miminko ale chlupy už má fakt dlouhý, teda měla...Teď je ostříhaná na westíka. Takže záda má holý a trochu záclonku a na nohou má delší chlupy. Teď je to uplná vyžlička, ale krásná to je!!:] Kadeřnici tam nechalu menší výkal no, asi se bála, byla to její jakási premiéra! Pak jsem přijela tak tak a koukala jsem se na jak se staví dům! Jako brej seriál to. Pěkný domky to maj, sice jsem chvílema nechápala jak to vlastně je s těma designerama, ale nevadí no...Pak jsem si volala s holkama po skypu. Taková menší hádka mé hádavé sestřenice no :]Ale jako byla to sranda...Pro ní myslim taky.! No asi určitě. V tu chvíli jsem si vlastně uvědomila jak si mám vážit rodičů. Teď třeba ne v tomto pubertálním věku pochybuju, ale vlastně bych pak měla nějak vrátit co dali oni mě! Třeba je nešoupnu do domova důchodců jako až budou starý to je jasný...To bych si fakt nedovolila a ani bych to neudělala. :] No fakt vy snad jo?? Pochybuju. No nic dost o rodičích mizim. Já totiž dneska strácim pojem o tom, že vlastně zítra už musim jít do školy... Ach jo no ale co naplat. Na dobrou noc.!
N i C k y

To pravé ořechové...

28. března 2009 v 20:10 | N i C k y |  Můj deníček
Občas si připadám jako totálně nevyspělá. Jasný jak sem tam to ještě chce nějakou tu zkušenost a tak, ale si připadám jako blázen. Možná jsou to ty pubertální výjevy což asi jo. Dnes jsem se celý dny pořád smála[tlemila spíše]... Ani nevim čemu prostě z ničeho nic na mě dolehla ta krásná pohoda ve které se musím bezmišlenkovitě tlemit a tlemit... Možná že už na mě upadá nuda a tím jak jsem nechodila v poctatě dlouho[týden a něco málo dní] do školy se nemám s kým zasmát...No, ale to mě nepříjde jako radikální vymluvou protože si pořád s někým volám po skypu..Jedna z mých závislostí kvůli kterým občas vynechávám realitu. Sic nevim jestli třeba pozdné vykoupání či neuklizení pokoje je něco závažného, ale tak třeba pro někoho. Dnes jsem nic v poctatě vzrušujícího nedělala. Užívala jsem si teplo domova a ani sem nikam nešla. Ven jsem ani nevyrazila, protože a jelikož jsem po nemoci. Nechci si to zase přihnat...Už mi to uplně připomíná jaro, teď je to přestě to prave. 10 stupňu samozřejmě nad nulou, krásně svítící se slunce trochu obklopené mračícími mraky a zpěv ptáků opodál. Dokonale jaro...Avšak já jaro moc s nadšením nevítám. Nemám ráda to bláto všude či neustálý déšť. To mě neláká. No nic tak já mizim jdu se koukat na nějakej ten teenagerskej fil Pán domu či co. Vypadá to zájímavě snad komedie..Tak se mějte fajn..

N i C k y

Koledu fakt nemusim...

27. března 2009 v 21:40 | N i C k y |  Můj deníček
Ahoj, nebo dobrej večír.. Jak se vede? Mě celkem fajn, ale teĎ se celkem nudim. Odpoledne jsem teda byla s mamuš pro ty sluchátka. Už to opravit nejde ani reklamovat, myslim, tak mě mamka koupila nový. No ale za mje peníze, takže... Trochu jsme zmokly no. Jednu chvíli si vyjdu po nemoci ven a vono začne lejt to je jak na schvál.. Odpoledne jsem si pak už jen volala tak různě s holkama. Taky jsem se pěkne nudila. Chvílema jsem luštila nějakou křížovku a tak něco přikusovala.. Taky jsem si od ochotné VeU půjčila sešity na dopsání abych až půjdu do školy měla všechno v rychtiku :D NO tak ještě nějak tu matiku a je to všechno no... Ani nevim co budu dělat v sobotu. Ach jo ta nemoc se fakt nevyplácí, vůbec nemám pojem o tom co budu dělat a všechno prostě chjo..
Taky jsem se rozhodla že prostě jakýsi svátek "Velikonoce" naprosto vynechám. Možná nějaká ta čokoláda či nějaké to lízátko neuškodí ale celková klučíčí či holčičí koledu vynechám. Ani nebudu chodit po klukách. A já jim pak nebudu otvírat samozřejmě. Buďto někam pojedu, nebo budu prostě ignorovat to věčný zvonění, nevim... A co vy budete chodit na koledu?? :D

N i C k y

27.3-už skorem vyléčená..

27. března 2009 v 10:28 | N i C k y |  Můj deníček
Ahoj tak no nevim co napsat. Ono toho ani moc nejde když jsem ještě pořád doma. Teď už se, ale cejtim zcela dobře. Možná sem tam zakašlu, ale rýma a horečka už odkráčeli jinám xD Včera mi uplně odešly sluchátka! Jako nechápu! Nevim čim prostě není v nich slyšet nic! Vůbec jako slova... No mamka přihodila vtípek že to mám rýmou a proto to neslyšim :) Njn tak sranda taky musí bejt. Ještě že jsem v tej kupě nesmyslných papírku našla ten co je od zaplacení techto sluchátek, no prostě učtenku. Takže se mnou mamka dneska odpoledne zajede do toho obchodu takže se to snad vyreklamuje. No dneska k obědu mám takový lehký jídlo a to těstoviny s mákem... Do školy jdu teda v pondělí no. Celkem se těšim, samozřejmě že jen na kámoše a kámošky! Ach jo teď jsem si vzpoměla že si ještě musim dopsat sešity.. Chjo. To mě vždycky štve jakmile nejsem ve škole tak už je všechno jinak. JAk s kamarádkami či učením. No ale s tim se dá každopádně počítat. TAky teďka jsem s mamkou doma jen já. No taťka jel do Slovinska na fotbal s našima. My tam máme příbuzní takže tam jel i zanimi no... Dneska ten fotbal je myslim, nebo v neděli?? Nevim :) Nevadí...No nic tak já už mizim. BYE

N i C k y

Color Summer

26. března 2009 v 11:58 | N i C k y |  Můj deníček
Tak a je tu novej design!! Trochu jsem to tu musela oživit.. Jsou tu nove zajímavé barvičky. V menu to vypadá hezky.. Dala jsem to střídávě podle záhlaví!! Trochu jsem zmenšila písmo, to velký se mě už moc nelíbílo, a nezná se mě nějak zvlášť vábný a moderní... Heh.. dlouho jsem taky vybírala jaká bude barva na pozadí stránky. No a nakonec vyhrála ta zelená, ale mě se z nich nejvíc líbí ta modrá prostě xD! Tak jinak design se jmenuje Color Summer... No jako docela dost výstižný ne?? :D Tak jak se Vám líbí?? Mě teda fakt mooc.. !Stále nemocná... hepčíí : (

23. března 2009 v 17:49 | N i C k y |  Můj deníček
Ahoj lidi! Tak co jak se vede? Dlouho jsem se neozvala což?? Njn taky že většinu svýho nemocnýho času trávim doma v posteli a ne moc u počítače... Njn ani nevim co napsat. Nic zajímavýho na tom že jen ležim či spim s puštěnou televizí a ovladačem v ruce, nebude... Tak sem se jen chtěla ozvat aby jste věděli že taky žiju. Ani nevim kdy půjdu do školy. Nějak se mě ale po ni nestejská takže brý. Možná že budu mít antibiotika ale to nevim, doufám, že ne! Zaplať pánbůh už mě ta 37-stupňová horečka bravůrně opustila! Takže teď už jen ten věčný kašel a rýma zůstaly... Chjo kapesníků jak nasráno a mě z toho kašle je už blbě. Njn co dodat chřipka dělá svoje, no ne?? Takže já už jdu. TAky jsem změnila design. Nějak se mě do toho chtělo, asi to je jenom z nudy, nevim. Tak ani nevim jak se bude tentokrát jmenovat. Hm... Asi "Music in my
heart" To se celkem hodí ne?? No já si myslim. Tak se mějte. Dlouho jsem taky nebyla u affs., tak se nějak tak zastavim. BYE
JINAK DNESKA OFICIÁLNĚ MÁM NAROZKY!!! ANO ŠŤASTNÁ 13, SNAD. TAKŽE HAPPY BIRTHDAY.. NO HAPPY ASI MOC NE ALE NEVADÍÍ...
N i C k y

Nemoc nesnášim, kdo by taky že...??

20. března 2009 v 10:44 | N i C k y |  Můj deníček
Žádný smajlové nebudou!!
Achhjoo ta nemoc už mě faak sere!! No jo na to ře už jsem párkrát kvůli nemoci doma byla tak mě tohle celkem sere. No jo dva dny.to nic neníí... No jo ale když nuda příjde. No teď se ani moc nenudim. Je mě fajn, horečka(zaplať pánbů) ustoupila. Aspoň že se na to pc zabavim... Teď tu sedím v zeleném pyžámku zahalena růžovým župánkem spolu s růžovými pantofly No taky si tu píšu s různýma lidma po icq, když už nejsou nemocní, tak apoň na icq v mobilu, takže cajk! Taky jste si asi všimli že jsem začala psát se smajlama Narazila jsem prostě na takový užasný tak jsem to s nima musela zkusit No mě se teda líbí a jak vám??
Taky doufám, že se co nejdříve uzdravím protože 24.3. mám narozky!!! A slavíme je v sobotu, no asi se do dne nevyléčím, ale uvidíme, co nyní může být Tak se mějte hezky!!
N i C k y

O r a n g e

19. března 2009 v 12:44 | N i C k y |  Můj deníček
Ahoj tak jsem udělala, po dlouhé době(no ani ne až tak dlouhé) nový design!! Jmenuje se O r a n g e!! Jako je to docela legrační ten obrázek xD mě to aspoŇ tak připadá.. No ani nevím co k tomu napsat, jen že se mi líbí i ty barvy.. A jak se líbí vám??

N i C k y

Zmožená nemocí...

19. března 2009 v 11:41 | N i C k y |  Můj deníček
Ahoj jo tak mě zmohla nemoc. No jsem doma. Ráno jsem se probudila a děsně mě bolela hlava. PAk jsem se tedy změřila no a 37.3.. Takže jsem zůstala doma a ani zítra nepůjdu do školy. Na jedné straně celkem dobrý aspoŇ se nemusim učit no, ale na té druhé nevím co mám dělat. Na pc taktéž nemůžu být pořád, nebo bych taky byla nemocná pořád, ale nějak se zabavit prostě musím. Teďka jinak nevim co a jak asi se kouknu na sbé a tak, ještě nevím.. Každopádně už je to lepší teplota není takže v pohodě. Mějte se hezky

N i C k y

17.3. normoš day ^^

17. března 2009 v 20:44 | N i C k y |  Můj deníček
Ahojky bobanii!
Takže dneska ve škole celkem pohoda ale jako normání den...

Ráno jsem se zas a opět stavila pro Denis a jako vždy jsme šly pro VeU na zastávku.
No a pak ve škole no...
MATIKA
To jsme psali zase takovou tu pětiminutovku, ale tentorkát jsme si to kontrolovali sami, no a vyšla mě dvoječka mnoo.
FYZIKA
To jsme taky psali na moment síly. A to mě hnedka řekl že mám za jedna. Pak takový ty nějaký pokusy. ; )
ANGLINA
To jsme opakovali páč nás bylo ve škole dneska poměrně doost málo.
DĚJEPIS
To jsme se bavili jak o látce tak i o školách a jako jakou máme představu a takový. Takže taková jaksi lehká hodinka...
ČEŠTINA
Tak to jsme se koukali na nějakej film. Jakoo ale byl dobrej nějak poklad nevim kde už ale jako brý to bylo, chvílema i nechutný no ale dejme tomu! xD
NĚMČINA
JOu taky jsme nepsali, jsme jí ukecali, páč nás byla opět málo no! TAkže cajk a jinak jsme opakovali...

K obědu byl nějakej blivajz. Ale bacha na to zítra máme rýžový nákyp mňaaaam :D Já se tak těšim! No jinak pak jsme šla s dOomi a kikinou na nápko jako sranda no a pak šupky hupky dom no a pak pohoda klídek... Zejtra píšem ze zemáku neee! :( Chjo ale chci aby to diopadlo dobře, musím se snažiti! :D Páá
N i C k y

čupel den dneska- A proč máme bobry?? :D

16. března 2009 v 16:29 | N i C k y |  Můj deníček
Čautee lidičkýý!! Tak co jak se máte?? Já jsem upe ready!! Ne mám se fajn. Taky mě bojej mrtě nožky, ale vy se dozvíte proč, nebojte...

Takže ráno v poctatě jako každé jiné. Snídaně, hygoška atd. Ale konečně mě už přijela moje Deniskaa! Já jsem byla oupe happy! To jsme se naobímaly! :D Jen co přišla k nám domů tak hned NIKYYY! A hug :D No prostě senza, už mi jakoo chyběla. Pak jsme šly pro VeU k autobusu ostatně jako vždy. První hodinu ve škole jsme měli přirodopis to jsme dostávali prověrky z minula, noo dvoječka ;) Aaa VeU četla referát! :D Lool Pak čeština, no jak jinak něž nuda žhe? to se dalo jaksi předpokládat! Matika to jsme psali takovou malou pětiminutovku nebo jaK se tomu zapradávna říkalo :D No a mám z toho 1 páč to hnedka opravila, a zítra píšem zase něco tak jsme na to trénovali. Dějepis jo to bylo fajne. Sexuální výchova, jáj tak jako nehorázně prdel!! A proč máme bobrýýýý??? :D Lool tak to jsem zase něco vymyslela žhe? No ví jen VeU a spol! No pak oběd jako jsme si každá žrali z talíře jinak jako v pohodě..

No a potom jsme byly venkuu Já, VeU, dOomi a Den!sk@!!! Jou tak jako my jsme tam šukályy no takový nadržený holčiny prostě jsme no! Se musí. No jako pak jsme byly na námku taky totální prdel no prostě jsme si to nehorázně užívaly. Pak jsem šla doprovodit dOomi domů no jako celkem veelka dálka. Tak jsme šly pak pro holky s myšlenkou že ony půjdou taky, ale co se nestalo všechny jeli pryč no takže jsme tam zustaly samy! Njn ale i přesto byla prdel jakoo! No měly jsme nutkání si prostě potáhnout no ale jaksi nekouříme takže jsme neměla cííga! Přííštěě! :D No a u toho paneláku lool HALOOO HALOOO! :D No já jsem z toho nemohla! Prostě to byla prdel no...

N i C k y

Návštěvnost (9.3. 2009 - 15.3. 2009)

16. března 2009 v 16:18 | N i C k y |  NÁVŠTĚVNOST
Navstevnost za minuly tyden (9.3. 2009 - 15.3. 2009) je:
Pondeli: 65
Utery: 39
Streda: 73
Ctvrtek: 37
Patek: 57
Sobota: 76
Nedele: 76

Celkem: 423

Jou děkuju váám všem!! Je to fajne.. Někdy se mě to zdá málo, ale ve skutečnosti 423 lidí!! Wooow!! Mě už nejde jen o návštěvku no to vlastně taky, ale spíše o ty komentáře, to je potřabnější! ;) No ne?? Já si myslim...

N i C k y

Spaní u VeU!! Lol ta básnička : )

15. března 2009 v 11:58 | N i C k y |  Můj deníček
Takže jsem domaa!! Jou ty vole já jsem si to upa nehorázně užila! No tak jako večer jsme utekly loool xD Normálně když už všeci spali tak jsme vylezly oknem z koupelny a byly jsme večer, v noci venku! :D Docela jsme byly posraný z toho že tam pořád štěkaj psi! : ) No ale jako mrtě jsme si to užili. Taky jsme se koukaly na dývko. Lol a taky jsme večer vymejšlěly básničku o jednejch velkej kokotech a dvou krávách!!! Takže takhle jsme to vymyslely :

Jmenuju se MIlan Dačo a je se mnou velký tóčo!
Ikdyž brejle mám, každou hnedka oprcám.
Já jsem strašně vtipnej, až jsem hrozně trapnej.
Moje zbarvení je příliš černé
Kikina mě chválí v noci, ve dne.
Mám jednoho kámoše co mě občas poradí,
jmenuje se Miloš Tůma, ale mě to nevadí.
Kozatý a brejlatý to je jeho vkus,
řikám na rovinu je to pěknej hnus!
V ustavu hodně přebývám,
ale jinak Českou Lípu obývám...
Znám i jednu píču, která se vymlouvá
nějak jako Elvisek se nazývá.

Já jsem Kikina, láska jeho největší
až se vezmem bude to tak nejlepší.
Už jsem si přednim lehla a on jenom hek
a když jsem se celá svlíkla tak se mě jen lek!
Pak to zkusil on, slipy šli dolů
ale péro nikde tak jsem zařvala KDE JE???

Já nemůžu za to že mě nevyrost,
myslim si že černej je až dost!

No tak co si myslíte? Já si myslim že bychom to mohly dotáhnout až do nějakýho básnickýho průmyslu!! No tak prostě jsme se mrtě bavily noo!! : )

N i C k y

HK a photky! Užasnej den ; )

14. března 2009 v 17:15 | N i C k y |  Můj deníček
Haaa děckáá jsem tadyy! Jako dneska jsem si to v HK maximálně užila!! Takže jako byla tam modní přehlídka různejch kolekcí např. New yorkr, kenvelo... Takže byla tam Šeredová, Hanychová atd.. No tyhle jediný znám. Ale prostě to tam bylo užasný, měli tam i taneční čísla prostě dokonalý. No pak jsem si koupila jedno uuuužasný tričko v NEW YORKRU!! Prostě červený no máte tam dole photenku a pak ještě takovou džýnovou vestičku asi jen pod prsa!! Je to upa šik a moderní wooow!! Jsem na ty nákupy totálně ujetáá!! No pak jsme si dali s taťkou zmrzlinu, jou byla výborná xD Já si dala jak jinak než čokoládovou(moje nejoblíbenější)!! Pak domuu no a prostě senzááá!!! Tak tady máte ty photky
↓↓↓
Pátek třináctého?? Nic pro mě...

14. března 2009 v 10:39 | N i C k y |  Můj deníček
Takže tento v uvozovkách "pátek třináctého" pro mě vůůbec nic neznamela, myslím jako špatného!
Jak už víte, mrtě jsem si ho užila s VeU!! Takže bylo to cajk... Já si myslím že tento pátek je jen špatný pro ty kteří se ho bojí! Třeba pořád říkají jéé pátek 13 to bude špatnýý! Pak se většinou něco stane. Ale třeba ty jako já xD to hoděj za hlavu a prostě ani nevnímaj že nějaký ten pátek je, nic špatného na tom není. Taky ovšem kdo není pověrčivej, tohle slovo se ho asi ani nechytá žhe? :D No tak jako prostě tenhle pátek pro mě nic neznamená a ani pro mě nic nedokazuje. Zaplať pánbůh se mě nic nestalo když byl ten pátek, jako myslím i ty předchozí měsíce, roky, dny... Taky asi proto na to nevěřím, a tím líp ne??
N i C k y

Jak dál..?

14. března 2009 v 10:20 | N i C k y |  Můj deníček

Tak teďk tak přemejšlim asi se zase vrátim na blog o celebritách, to byla vždycky velká návštěvka já fakt nevim! Jako mě baví psát, ale s tím že si to někdo přečte!! Tak mě pls poraďte jestli má být tento blog O CELEBRITÁCH A DENÍČKU nebo jenom O DENÍČKU? Poraďte prosím! : )


Hk + nákupyyy :D Looolaa, mrtě natěšená : )

14. března 2009 v 10:13 | N i C k y |  Můj deníček
Jahooo takže dneska razim do HK!! (hradce králové) Jou budou nákupyy xD Nějaký ty tričkááá a mikynýý :D Lool já se tak nehorázně těšim.. Ale plánovala jsem kino, ale to bude asi až příští tejden nevim nevim.. Jinak teď jsem si myla hlavu takže tady kapou kapičky z mých hnědých vláskůů :D No jinak jako nemám co dělat, zatim si teďka volám s dOomi... K obědu máme dušenou mrkev s masem a brambory, brý mňam! : )
No a pak až přijedu z Hk tak jedu za VeU! Budu u ní totiž dneska spát *YAHOO* Bude pařbáááá. No my jsme chtěli od jednoho kluka ze třídy (Cvejna) aby nám půjčil Hostel 1 a 2! Páč se chcem večer upa nehorázně bát!! Jenomže asi si to zase rozmyslel a nepučí nám to, prej to zapomněl debil :D No nic snad VeU nějaký máá! :D No nic tak zatím mizim, pp

Dneska zaneprázdněná nákupy a hororama :D vaše N i C k y